Relatick

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-08-04 17:14:59

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 12
Punktów :   

Dodatek do gry

Witajcie!
Dziś zrobiłem mały dodatek do gry który z pewnością pomoże wam w wyborze miasta w którym chcecie mieszkać. Od razu napisze że nie jest to perfekcyjny wyrób ale cieszmy się tym co mamy

Oto link:
http://img529.imageshack.us/img529/1369/mmmssss.png

I znów muszę was przeprosić za link. Niestety musiałem go podać bo cała mapa się nie mieściła na forum.

Oto opis:
Zaczniemy od koloru fioletowego podchodzącego pod kolor różowy. Ten kolor symbolizuje tereny które zagrożone są lawinami kamiennymi, błotnymi bądź lawinami śnieżnymi. Lawiny te przynoszą wielkie straty w miastach ponieważ nie zostawiają nic na swej drodze. Oczywiście lawina błotna wydaje się dla wielu małym zagrożeniem ale w rzeczywistości przynosi ze sobą śmierć dla wielu ludzi.

Kolejny kolor to kolor jasny żółty. Tereny zaznaczone tym właśnie kolorem zagrożone są tornadami, silnymi wichurami i wszystkimi kataklizmami związanymi z wiatrem. Są jednymi z najstraszniejszych kataklizmów w Relaticku. Są wyjątkowo silne i miasteczka znajdujące się w tych terenach są narażone na ciągłe odbudowy domów i różnych budowli. Mieszkańcy próbują walczyć z tym żywiołem lecz często ich wysiłki Ida na marne. Kataklizmy wietrzne są często tak silne że żadni druidzi nie są w stanie powstrzymać nadchodzące spustoszenie.

Kolor brązowy symbolizuje trzęsienia ziemi. Trzęsienia ziemi w Relaticku są wyjątkowo słabe. Gdy takie trzęsienie ziemi odbędzie się zniszczy tylko drewniane domki. Nie noszą ze sobą jakieś wyjątkowe spustoszenie ale czasem powodują w kopalniach zawalenie się tuneli co powoduje śmierć wielu osób.

Doszliśmy już do koloru ciemnego niebieskiego. Kolor ten symbolizuje zagrożenie powodziami lub wielkimi falami zwanymi inaczej tsunami. Jest to kataklizm który niesie ze sobą śmierć. Gdy ogromna woda dostanie się do miasta ludzie mają małe szanse na przeżycie. Nawet mała woda czyni szkody. Zalewają piwnice, niszczą drewniane domki lub tworzą tereny błotne co powoduje że poruszanie się jest trudne. Więc jeśli powstanie wielkie błoto może prowadzić to do tego że produkty mogą nie zostać dostarczone na targowisko. Deszcze mają to do siebie że jak wystąpią w górach mogą kształcić krajobraz lub też spowodować zawalenie się kopalń.

Teraz został nam już tylko jeden kolor. Czerwień… Kolor czerwony symbolizuje tereny na których często występują groźnie pożary. Gdy natrafisz na taki pożar uciekaj bądź jeśli jesteś druidem stań do walki z tym okropnym żywiołem. Jeśli mieszkasz w mieście gdzie może powstać taki pożar często jesteś narażony na stratę domu, swojego majątku i oczywiście życia! Pożary rzecz jasna niszczą lasy a w lasach ogień szybko się rozwrzeszczenia więc jeśli mieszkasz blisko lasów możesz zostać ofiarą tego żywiołu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zgr.pun.pl www.dadexforum.pun.pl www.hodwg.pun.pl www.pvpmt2.pun.pl www.wings3d.pun.pl